İngilizce

15 Mart 2023
yonetici

İngilizce dünya üzerinde en çok konuşulan dillerde birinci sırada gelmektedir. Sadece kişisel amaçlı olarak değil aynı zamanda firmaların çeşitli ülkelere göndermek amaçlı yaptırdığı İngilizce çeviri çalışmaları bulunmaktadır. Hem Türkçe – İngilizce hem de İngilizce Türkçe çeviri yapılmaktadır. Bu alanda uzman olan editörleri bünyemizde barındırmaktayız. Ayrıca İngilizce çeviri çalışmalarının farklı dillerden de yapıldığını belirtmek yerinde olacaktır. İngiliz dillinin inceliklerine tam hâkim olmadığınız sürece bir metne tam anlam vermeniz mümkün olmayacaktır. Ayrıca duyduğunuzu anlamanız ve iyi bir şekilde İngilizce konuşabilmeniz de iyi bir İngilizce eğitim almanıza bağlıdır. Ayrıca bol pratik yapmadan bu dile tam hâkim olmanız mümkün olmayacaktır. Sıklıkla dinleme ve konuşma çalışmaları ile tam bir çeviri yapmanız mümkün olacaktır. Bu da uzun yıllar alacaktır.

Türkçe – İngilizce Çeviri

Genel olarak en çok zorlanılan çeviri türü İngilizce – Türkçe değil, İngilizce – Türkçe olarak bilinmektedir. Çünkü anadili Türkçe olan kişiler ilk olarak kendi dillerinin yapıları gereği düşünmektedir. Bu da çevirilerin uzun sürmesine ve bazen işin içinden çıkılamamasına sebep olmaktadır. Bu durumda Türkçe – İngilizce çeviri için profesyonel yardım almak kaçınılmaz olmaktadır. Bunun için ise sağlam bir piyasa araştırması yapmak ve güvenilir bir firma bulmak gerekmektedir. İngilizce çeviri hizmetleri arasında oldukça geniş bir yelpaze bulunduğunda şirketimiz ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti size sağlayabilmektedir. Bunun en önemli nedeni ise teknoloji ile barışık profesyonel bir kadroya sahip olmasıdır.

İngilizce Çeviri Alanları

Çeviri hizmetlerimiz arasında yazılı, sözlü çeviri dışında dublaj ve altyazı çevirileri de yer almaktadır. Bunun dışında özellikle yazılım firmalarının ürünlerini farklı ülkelere pazarlayabilmeleri için özel kültürel müdahalelere ihtiyaç duymaktadır. Bu alanda da lokalizasyon çalışmalarımız bulunmaktadır. İngilizce çeviri için dijital ortamda da oldukça geniş bir havuz bulunmaktadır. Lokalizasyon çalışması yaptığımız web site alt yapıları arasında Asp, Asp.net, HTML yer almaktadır. Ayrıca XHTML, PHP gibi altyapılar da hizmet verdiğimiz alanlar arasında bulunmaktadır. C#, .net, Sql gibi altyapılar da bu hizmet alanı içinde yer almaktadır. Ayrıca son olarak mobil uygulamalar ve database çevirileri de hizmetlerimiz arasında yer alan alanlardan birkaçıdır.

İbranice Prev post
İspanyolca Next post

Son Yazılar

    Son Yorumlar

    Görüntülenecek bir yorum yok.

    Son yorumlar