Makedonca

15 Mart 2023
yonetici

Makedonya’nın resmi dili olarak bilinen Makedonca, Avrupa dillerinden bir tanesidir. Bu dilde de profesyonel çeviri hizmeti veren firmamız sizin için çok farklı alanlarda çalışmalar yürütmektedir. Ticari Makedonca çeviri en çok tercih edilen çeviri türleri arasında gelmektedir. Bundan başka edebi, hukuki ve denizle ilgili, akademik çeviriler bu alanların içinde yer almaktadır. Bunun yanı sıra dijital ortamda kullanılmak üzere yaptırılan çeviri türleri bulunmaktadır. Bunlar masaüstü yayıncılık ve lokalizasyon olarak isimlendirilmektedir. Masaüstü yayıncılık için yapılan çeviriler word, excel, power point gibi dosyaları içermektedir. Bu dosya formatlarında gönderilen çeviri dosyalarının aynı dosya formatlarında çevrilmesi ve orijinal dosya özelliğini koruması mümkün olmaktadır. Makedonca çeviri hizmeti ayrıca yazılı, sözlü, dublaj ve altyazı gibi alanlarda da verilmektedir.

Makedonca – Türkçe Sözlü Çeviri

Ticari ilişkiler ya da uluslararası toplantılar sözlü çevirilerin en çok tercih edildiği ortamlardır. Burada iş ortaklarıyla en iyi anlaşma için anında çeviri yaptırılmaktadır. Sözlü Makedonca çeviri hizmeti için 3 ayrı seçeneğimizden birini değerlendirebilirsiniz. Bunlar arasında ardıl çeviri denilen önce bir cümle ya da birkaç sözcük konuşulduktan sonra yapılan çeviri tekniği ilk sırada yer almaktadır. İkinci olarak simültane çeviri denilen kişi konuşurken eşzamanlı olarak yapılan çeviri tekniği yöntemlerimizden bir diğeridir. Üçüncü teknik ise simültane sistem kiralama yani bir süreliğine düzenli olarak çevirmen kiralama tekniğidir. Bu üç teknikten hangisinin size uygun olduğuna karar vererek bir tanesinde amacınıza yönelik hizmet almanız mümkündür.

Makedonca Çeviri Hangi Dillerden Yapılabilmektedir?

Çeviri söz konusu olduğunda Türkçe – Makedonca ve Makedonca – Türkçe dışında birçok dil için hizmet verilebilmektedir. Makedonca çeviri hizmeti için Rusya, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca gibi dillerden de yapılabilmektedir. Bütün bu diller için kullanım kılavuzları, garanti belgesi, internet siteleri gibi farklı ortamlara uygun çeviriler yapılmaktadır. Üstelik çeviri kalitesini birkaç aşamalı kontrol süreci ile tescil etmekteyiz. Cümlenin tutarlılığı ve cümle yapısının hedef dile uygun olmasına son derece önem vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz çeviri hizmeti için internet sitemizden iletişim kutusu yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Ardından müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Macarca Prev post
Moğolca Next post

Son Yazılar

    Son Yorumlar

    Görüntülenecek bir yorum yok.

    Son yorumlar