Urduca

15 Mart 2023
yonetici

Çeviri sektörü günümüzde her dil için son derece aktif hizmet vermektedir. Dünya üzerinde konuşulan her dil için çeviri talebi oluşturulmaktadır. Urduca çeviri hizmeti de verdiğimiz bu hizmetlerden biridir. Dünya çapında birçok ülkeden aldığımız talepler bizi uluslararası alanda profesyonel hizmette en iyi olmaya zorlamıştır. En iyisini yapabilmek adına ise en iyi editörlerle çalışmaktayız. Kadromuzun en iyi teknolojik donanımımızın son seviye olması yaptığımız işi daha da kolaylaştırmaktadır. Birkaç aşamalı kontrol sürecimiz sayesinde yaptığımız Urduca çeviri çalışmalarını hatasız bir şekilde teslim edebilmekteyiz. Peki, bu hizmetten faydalanmak için sizin yapmanız gereken nedir? Aşağıda hizmetimizden faydalanmak için takip etmeniz gereken adımlar ayrıntılarıyla anlatılmaktadır.

Urduca Çeviri Hizmeti İçin Bize Ulaşın

İhtiyacınız bulunan profesyonel tercüme hizmetinin hangi alanda olduğunu bize iletmeniz o alana yönelik profesyonel çalışmayı başlatmamızı sağlayacaktır. Bunun için Urduca çeviri hizmeti almak istediğiniz alanla birlikte dokümanınızın niteliğini, sayfa sayısını, uzunluğunu ya da süresini iletmeniz gerekmektedir. Bunun yanında iletişim numaranızı, adınızı ve soyadınızı bize iletmeniz halinde arkadaşlarımız sizinle iletişime geçmektedir. Böylece verdiğimiz hizmeti, hizmet kalitemizi, işinizin aşağı yukarı ne kadar sürede tamamlanacağını öğrenebilirsiniz. Ardından ileteceğiniz dokümanların çevirisine başlayarak belirtilen sürede size ulaştırılması sağlanacaktır. Peki, hangi alanlarda çalışma yaptırabilirsiniz. Bu konudaki bilgileri de bir sonraki konu başlığı altında detaylıca bulabilirsiniz.

Urduca Çeviri Hangi Alanlarda Yapılır?

Çeviri deyince ilk akla gelen alan yazılı alan olmaktadır. Yazılı çeviri türü kendi içinde akademik, ticari, sanatsal, edebi, hukuki, denizle ilgili, bilimsel, tıbbi gibi alanlara ayrılmaktadır. Bunun yanında ayrıca sözlü çeviri yaptırmak isteyebilirsiniz. Düzenlenecek olan uluslararası organizasyonlarda konuşmacının söylediklerini tercüme ettirmek için genelde bu çeviri yöntemi seçilmektedir. Urduca çeviri için tercih edeceğiniz sözlü çeviri alanları 3’e ayrılmaktadır. Konuşmacıyı birkaç kelime ya da cümle söyleyecek kadar dinledikten sonra yapılan çeviri ardıl çeviridir. Simültane çeviri olarak adlandırılan ve zamanın kısıtlı olduğu organizasyonlarda tercih edilen çeviri ikinci çeviri türüdür. Bu çeviride konuşmacının konuşmaya başladığı andan itibaren söyledikleri çevrilmektedir. Bir diğer çeviri türü ise simültane sistem kiralamadır. Bu yöntemle birden çok düzenlenecek organizasyon için toplu bir talep söz konusudur. Diğer alanlar arasında ise masaüstü yayıncılık, makine çevirisi, lokalizasyon yer almaktadır.

Ukraynaca Prev post
Vietnamca Next post

Son Yazılar

    Son Yorumlar

    Görüntülenecek bir yorum yok.

    Son yorumlar