Multimedya

Daha fazla sorularınız mı var? Lütfen bizimle iletişime geçin!

Tüm Hizmetlerimiz

Beklentilerimizin tamamen karşılandığı Motto ile acil bir işimizle çalışmaya başladık. Verdikleri hizmet beklentilerimizi tam olarak karşılıyor. Tam olarak neye ihtiyacımız olduğunu anlayıp çözüm odaklı yaklaşıyorlar. Sorunsuzca çalışmaktan çok mutluyuz.

Hülya S.

Tecrübe, hız, kalite, güleryüz… Ayrıca yenilikçi bir ofis olan Motto Çeviri ile sorunsuzca çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yılmaz O.

Multimedya Çeviri

Müşterilerinizle, takipçilerinizle ve hayranlarınızla daha iyi iletişim kurmanız çok önemli!

Multimedya yerelleştirmesi ile, görsel-işitsel ve mobil cihaz iletişimi ile sinema, tiyatro, televizyon, sosyal medya, reklam gibi alanlarda müşterilerinize, takipçilerinize ve hayranlarına doğru ve hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz

Videolarınızı daha fazla insana hitap etmesine yardımcı oluyoruz.

Aşağıda sunduğumuz hizmetlerimiz ile sesinizi daha fazla insana doğru şekilde ulaştırmak için buradayız!

Bazı hizmetlerimiz:

 • 1

  Altyazı çevirisi

 • 2

  Deşifre

 • 3

  Video içerik yerelleştirmesi

 • 4

  Görsel içerik yerelleştirmesi

Alt yazı çeviri hizmetimizle videolarınızda ki metinlerini hedef dile uygun şekilde yerelleştiriyoruz. Ayrıca görüntü ve altyazı senkronizasyonu, kültürel farklılıkların ve geleneksel kullanımların göz önünde bulundurulması, orijinal çalışmadaki duygunun altyazı yapılan dile en doğru şekilde aktarılması, karakter sınırının dikkate alınması, noktalama işaretlerine dikkat edilmesi ve argo kullanımların altyazı yapılan dile uygun şekilde aktarımı gibi hususlar altyazı tercümelerinde önemli noktalardır.