Şirket Profili

Profesyonel, hızlı, çözüm odaklı çeviri ofisiniz

Çeviri ve yerelleştirme sektöründe edindiğimiz tecrübenin pozitif enerjisini müşterilerine sunmayı hedefleyen MoTTo’nun temel amacı sektör eksikliklerini giderme ve kaliteyi ön planda tutmaktır. Sıfır hata politikası çerçevesinde başta çeviri, yerelleştirme, masaüstü yayıncılık, ardıl ve simültane çeviri hizmetleri verebilen MoTTo sadece Türkçeye yönelik değil, bulunduğu bölgenin stratejisi açısından Avrupa ve Orta Doğu dillerinde de çözüm ortağınız olmayı amaçlıyor.

10

Yıllık Tecrübe

Kalite beklentisi yüksek müşterilerimizin %95 başarı oranı ile çözüm ortağı oluyoruz.

381

+
Çevirmen ve Editör

Uzman ekibimiz çeviri, yerelleştirme, redaksiyon, okuma, deşifre, masaüstü yayıncılık (DTP), LSO ve LQA dahil olmak üzere profesyonel hizmetler sunuyor.

8750

+
Tamamlanan Proje

Bugüne kadar Pazarlama, Teknoloji, Hukuk, Finans vb. gibi alanlar başta olmak üzere çeşitli sektörlerden birçok müşterimize çözüm ortağı olduk.

Tüm Çeviri İhtiyaçlarınız İçin Doğru Adres

İhtiyaçlarınıza uygun çeviri ve yerelleştirme hizmetinizi seçin ve teklifinizi anında alın. Uzmanlık gerektiren pazarlama, teknik, akademik, yazılım, mühendislik ve medikal gibi zorlu alanlarda uzman kadromuzla yanınızdayız!

Ne Yapıyoruz?

MoTTo, sıfır hata politikası ile ihtiyaçlarınıza uygun kaliteli, uygun maliyetli çeviri, yerelleştirme, multimedya çevirisi gibi birçok alanda profesyonel hizmet sunar.

Nasıl Çalışıyoruz?

Belgelerinizin analizini alıyoruz. Konusuna uygun çevirmen kadrosunu seçiyoruz. Çeviri bittikten sonra editörlerimiz çeviriyi kontrol ediyor. Editörlerimiz projeleri okuyup Kalite Kontrol birimimize gönderiyor. Bilgisayar programlarıyla gözden kaçabilecek son hatalar kontrol edilip projeleri size sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ediyoruz!

Neden MoTTo?

Müşterilerimize mümkün olan en iyi dil hizmetini sunarak küresel pazarlarda başarılı olmalarına yardımcı oluyoruz.