Sözlü Tercüme

Daha fazla sorularınız mı var? Lütfen bizimle iletişime geçin!

Tüm Hizmetlerimiz

Beklentilerimizin tamamen karşılandığı Motto ile acil bir işimizle çalışmaya başladık. Verdikleri hizmet beklentilerimizi tam olarak karşılıyor. Tam olarak neye ihtiyacımız olduğunu anlayıp çözüm odaklı yaklaşıyorlar. Sorunsuzca çalışmaktan çok mutluyuz.

Hülya S.

Tecrübe, hız, kalite, güleryüz… Ayrıca yenilikçi bir ofis olan Motto Çeviri ile sorunsuzca çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yılmaz O.

Sözlü Tercüme

Konferanslarda, toplantılarınızda ya da bireysel görüşmelerinizde hiçbir detayı kaçırmayın! Tek bir kelime bile tüm anlamı değiştirebilir!

Sözlü çeviri hizmeti birçok kurumun işleyişi açısından küresel piyasada ve çok kültürlü toplumlarda gün geçtikçe artan önemli bir ihtiyaçtır. Uzman sözlü tercüman kadromuzla, tüm içeriği vermek istediğiniz mesajı tam vurgulayarak size ya da müşterilerinize iletiyoruz! Böylece hem sizin hem de müşterilerinizin hiçbir detayı kaçırmadan iletişim kurmanız için arada köprü oluyoruz!

Simultane tercüme hizmetimiz ile sizin ve dinleyiciler arasındaki iletişimi sorunsuz hale getiriyoruz

Konferans, toplantı, canlı yayın gibi etkinliklerde alanınıza veya konuya uygun çevirmen ekibimiz dinleyicilere iletmek istediğiniz tüm içeriği eksiksiz bir şekilde dinleyicilerin anlaması için yanınızda! Unutmayın ki tek bir kelime bile tüm içeriği değiştirebilir!

Sözlü tercüme hizmetimiz şunları kapsıyor:
  • 1

    Ardıl Tercüme

  • 2

    Simultane Tercüme

  • 3

    Telefonda veya çevrimiçi toplantılarınızda tercüme